Kādēļ gan Latvijas tauta tik ļoti nemīl deputātus

aprīlis 20, 2010

Kāds no Saeimas deputātiem Saeimas sēdē no tribīnes uzdod jautājumu Saeimas priekšsēdim un grib zināt kādēļ gan Latvijas tauta tik ļoti nemīl deputātus.

Saeimas priekšsēdis būdams attapīgs vīrs piedāvā visiem deputātiem uz nākamo Saeimas sēdi paņemt līdzi pudeli degvīna – tad to saliešot kopējā toverī – tad no tovera kopā dzeršot un lemšot kādēļ deputāta vārds tautā vienmēr saistās tikai ar melošanu, krāpšanos un zagšanu.

Vakarā pirms nākamās sēdes kādā mājā kāpās notiek sekojoša saruna:

„Eh, ka negribas man tos apnikušos kolēģus ar šņabi dzirdīt. Pat nezinu ko darīt.”: Tā Deputāts. Uz to kāda balss atbild:” Paklau ko tev teikšu. Darīsi tā – izlej šņabi karafē, bet pudelē ielej ūdeni – kurš pamanīs vai tu šņabi tai lielajā toverī lēji, vai ko citu…”

Nākamā Saeimas sēde. Deputāti salej toverī līdzi atnesto dziru, Saeimas priekšsēdis izdala smeļamos kausiņus un piedāvā visiem pasmelt dzeramo no tovera, iedzert, uzkost ar Saeimas kafejnīcas sarūpēto zacenīti un tad tā lieta par deputātu melīgumu tapšot skaidrāka.

Uzmetuši skatienu jaukajai uzkodai, visi deputāti pasmeļ no tovera, iedzer…. un sāk spļaudīties…

Redzot izbrīnītās deputātu sejas, Saeimas priekšsēdis pasmaida un saka: „Lūk kāpēc, cienījamie deputāti, tauta mūs uzskata par melīgiem, zaglīgiem un krāpniekiem!”

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: